Drobrodelna dražba prazničnih slaščic 2017

V želji, da bi bil december prazničen za vsakogar in da bi novo leto vsem pomenilo svetel začetek, bomo v Tržiškem muzeju tudi letos priredili dobrodelno dražbo prazničnih slaščic, že šesto zapored. Izkupiček dražbe bo namenjen tržiškim otrokom, ki potrebujejo pomoč, in starejšim prek projekta »Starejši za starejše«, ki ga že vrsto let vodi Društvo upokojencev Tržič.

Vabimo vas, da se nam v četrtek, 7. decembra 2017, ob 18. uri pridružite na dražbi v Pollakovem salonu Tržiškega muzeja.

Dražbo bo vodil David Ahačič, organiziramo pa jo Tržiški muzej, Lions klub Bled Golf in Rotary klub Tržič Naklo. Glasbeno točko bodo pripravili učenci Glasbene šole Tržič. Slaščice za dražbo bodo prispevali Društvo podeželskih žena Svit Tržič, Slaščičarstvo Cerkovnik, Slaščičarstvo Ma-ja Podljubelj in posameznice in posamezniki iz Tržiča.

Veselimo se srečanja z vami!