Dražba

11. Dobrodelna dražba prazničnih slaščic v Tržiškem muzeju

Vabljeni na 11. dobrodelno dražbo prazničnih slaščic v Tržiškem muzeju.

Druženje bo "v živo" , z živahnim draženjem najboljšega dražitelja Davida Ahačiča.

Piškote, potice in vse druge slaščice bodo pripravile tržiške slaščičarske delavnice in številne posameznice in posamezniki, ki ob tej priložnosti pečejo za dober namen. V Pollakovem salonu bo zadišalo po božičnem čaju in kuhanem vinu, zadišalo bo po sveže pečenih piškotih. Tržiški muzealci bodo postavili praznično okrašeno božično drevo, glasbeniki pa bodo pripravili muzikaličen uvod v naše skupno druženje. In kar je najbolj pomembno: DOBRODELEN NAMEN. 100% izkupiček dražbe bo namenjen otrokom in starejšim, pogosto spregledanim, ki so se znašli v socialni stiski in našo pomoč v resnici potrebujejo.

Zato ste 1. decembra ob 18. uri lepo vabljeni v Tržiški muzej na naše 11. tradicionalno druženje in draženje.

Vabljeni!