TwitterFacebookInstagram

Razpis za prosto delovno mesto hišnik M/Ž

Tržiški muzej, Muzejska 11, 4290 Tržič na podlagi 25. člena Zakona o delavnih razmerjih, Uradni list RS, št. 42/2002 in 10. člena Odloka o ustanovitvi javnega zavoda Tržiški muzej, Uradni list RS, št. 46/2018,

objavlja prosto delovno mesto HIŠNIK M/Ž

PODATKI O PROSTEM DELOVNEM MESTU:

Trajanje zaposlitve: za nedoločen čas, s polnim delovnim časom, z 2-mesečnim obdobjem poskusnega dela.

Opis delovnega mesta:

• vzdrževanje muzejskih stavb, opreme in okolice
  • popravila in vzdrževanje stavb
  • neposreden nadzor nad izvajanjem vzdrževalnih in drugih obrtniških del
  • skrb za službeno vozilo (tehnični in servisni pregledi, čiščenje, menjava pnevmatik)
  • opravljanje službenih prevozov
  • redno pregledovanje inventarja in opreme ter sprotna popravila
  • kontroliranje brezhibnosti električne in vodovodne napeljave ter aparatov
  • opravljanje manjših obrtnih opravil iz svoje ali sorodne obrtniške stroke
  • nabava in smotrna poraba materiala za popravila in vzdrževanje
  • izdelava lesene embalaže in polic ter sestavljanje vitrin in ostale razstavne opreme
  • pleskanje panojev in druge opreme
  • sodelovanje pri postavljanju muzejskih in galerijskih razstav v muzeju in na gostovanjih
  • sodelovanje pri muzejskih prireditvah – priprava in pospravljanje prostora
  • sodelovanje pri pripravljanju muzejskega gradiva za transport in pri transportu samem
  • zaščita objektov v primeru elementarnih nesreč (neurje, poplave, potresi) in vlomov
  • vzdrževanje in urejanje okolice
  • opravljanje kurirskih poslov
  • prevzem in oddaja pošte
  • raznašanje pošte in druge korespondence
  • Sodelovanje pri pripravi in seznanjenost z varnostno politiko muzeja
  • Sodelovanje pri pripravi in seznanjenost z varnostnimi dokumenti muzeja: Priročnik za uporabo in vzdrževanje varnostnih naprav, Politika varnosti pri delu, Nadzor nad izvajanjem navodil (navodila za uporabo strojev, naprav ipd.)

Stopnja in smer izobrazbe:

• V. stopnja izobrazbe tehnične ali druge smeri,

Zahtevana dodatna znanja in sposobnosti:

• vozniški izpit B kategorije,
  • sposobnost za fizična dela,
  • praktičnost,
  • osnovno znanje uporabe računalniške tehnologije.

Pričetek dela: september 2021
Kandidata/kandidatko bomo obvestili o izbiri v roku 10 dni po zaključenem postopku izbora.
Prošnjo z življenjepisom in obveznimi dokazili o izpolnjevanju pogojev v pisni obliki pošljite do 15.08.2021 na naslov: Tržiški muzej, Muzejska ulica 11, 4290 Tržič, s pripisom/zadevo »Prijava na delovno mesto HIŠNIK M/Ž« ali na trziski.muzej@guest.arnes.si.

V izbirni postopek se bodo uvrstile popolne in pravočasno prispele vloge kandidatov/kandidatk, ki bodo izpolnjevali/e razpisne pogoje. Za nepopolno vlogo bo štela vloga, ko kandidat/ka ne priloži zahtevanih dokazil kot tudi vloga, iz katere ni mogoče razbrati, ali kandidat izpolnjuje razpisne pogoje.

Oseba, pristojna za posredovanje informacij v zvezi z objavo delovnega mesta je Jana Babšek, jana.babsek@guest.arnes.si, 04 53 15 500.

Datum objave razpisa: 03.08.2021