TwitterFacebookInstagram

Rojstni dan v Hermanovem brlogu

Od četrtka, 10. junija 2021 dalje vas vljudno vabimo na ogled razstave Rojstni dan v Hermanovem brlogu Muzeja novejše zgodovine Celje v Galerijo Paviljon NOB.

Razstava predstavlja praznovanje rojstnega dne kot sodobnega globalnega pojava, ki vseeno ohranja določene prvine posamezne kulture, kjer se odvija. Spoznali boste posebnosti praznovanj v državah po svetu in pri nas. Osrednji element razstave bo »interaktivna torta«, v katero boste lahko celo vstopili! Razstava je namenjena otrokom in družinam, veseli pa bomo tudi drugih radovednežev, ki bodo prestopil prag galerije. Slovesnega odprtja razstave zaradi preprečevanja širjenja COVID-19 ne bo. Vabljeni na samostojen ogled. V primeru spremenjenih razmer in ukrepov si pridržujemo pravico do spremembe ali odpovedi razstave, kar bo objavljeno na spletni strani Tržiškega muzeja.

Razstava bo na ogled do 10. 7. 2021.

Galerija Paviljon NOB, Predilniška cesta 12, 4290 Tržič.
Odpiralni čas: torek—petek 10.00—12.00, 16.00—18.00 sobota 10.00—12.00