Šuštarski praznik

nedelja, 6. 9. 2020

Program:

• 10:00 – 18:00 Ogled muzejskih zbirk z možnostjo strokovnega vodstva (Tržiški muzej)
  • 11:00 Glasbeno-lutkovna predstava za otroke »Miška z zašitim trebuščkom« (Brina Vogelnik in Luka Ropret)
  • 10:00 – 15:00 Ogled razstave z možnostjo strokovnega vodstva: Raziskovanja Bosonogice in Obujčka (Galerija Atrij)
  • 15:00 Modna revija nekoliko drugače: Nekdanji in današnji sloves tržiških čevljarjev (atrij Občine Tržič)
  • 17:00 Koncert Spopad harmonik (vrt Tržiškega muzeja) – ODPOVEDAN!

Koncert Spopad harmonik je odpovedan!
Zaradi spleta okoliščin smo morali odpovedati koncert Spopad harmonik, ki smo ga načrtovali 6. septembra 2020 na vrtu Tržiškega muzeja.

Vstopnice po ceni 10 € so na voljo v Tržiškem muzeju
04 53 15 500, trziski.muzej@guest.arnes.si

Koncert bo na vrtu Tržiškega muzeja, v primeru slabega vremena pa pod šotorom v atriju Občine Tržič.

Veselimo se srečanja z vami!

Zaradi nepredvidljivih razmer in ukrepov, povezanih s Covid-19, si pridružujemo pravico do spremembe ali odpovedi programa, kar bo objavljeno na spletni strani Tržiškega muzeja.