Drobrodelna dražba slaščic

V ponedeljek, 2. decembra 2019 ob 18. uri ste vabljeni v Tržiški muzej na tradicionalno dražbo prazničnih slaščic.

V času najlepšega pričakovanja bo pri nas že osmo leto zapored dišalo po praznični potici, Miklavževih piškotih in angelskem čaju.

Dobrodelno poslanstvo bomo z roko v roki in skupaj z vami izpolnjevali Lions klub Bled Golf, Rotary klub Tržič Naklo in Tržiški muzej.

Podprli bomo projekt Društva upokojencev Tržič Starejši starejšim in pridobili sredstva za štipendijo za mlado nadarjeno oblikovalko. Pomagali bomo premagovati gibalne ovire našemu someščanu.

Zvoki violin glasbene skupine Violaske bodo za uvod, skozi dražbo nas bo, s pridihom prazničnega in veselega vzdušja, vodil David Ahačič.

Pridružite se nam tudi vi!