KD Načeta paleta – Sanje

Vljudno vabljeni na odprtje razstave Kulturno umetniškega društva Načeta paleta “Sanje”, ki bo v petek, 5. julija 2019, ob 19. uri v Galeriji Atrij.

Kulturno umetniško društvo Načeta paleta je svojo ustvarjalnost predstavilo že na mnogih razstavah. Tokrat nas vabijo, da skupaj z njimi stopimo v svet sanj, kjer vsak avtor sanje prikazuje po svoje, brez pravil in omejitev, kot izraz čustvenega naboja, ki izhaja iz nezavednega. Nekdo kot nekaj prijetnega, fantazijskega, mističnega, drug kot neugodje, strah
ali celo moro. Avtorji gledalca pozivajo k lastni interpretaciji del, glede na svoje sanjske izkušnje.

Razstavljajo Mark Mandy, Jelena Dolenc, Jošt Belhar, Nina Lang, Bojan Toporiš, Urša Toporiš, Andrejka Belhar Polanc, Matej Sitar, Nina Šterman, Matevž Urbančnik, Mateja Roblek, Klavdija Bogataj, Manc Roblek, Tinkara Roblek, Sašo Bogataj in Jerneja Mihevc.

Program ob odprtju bo potekal pred galerijo. Nastopili bodo Mark Mandy, Joe Joe O’Reily, Luka Ropret in Stiven Rahman.

Razstava bo odprta do 26. 8. 2019

Galerija Atrij / Trg svobode 18 / 4290 Tržič