Drobrodelna dražba slaščic

Dobrodelnost je dobra.
Slaščice so sladke.
Srca so srčna.

V Pollakovem salonu bo tradicionalno zadišalo po angelskem čaju, kuhanem vinu in prazničnih slaščicah, na katere bomo pripeli pentljo dobrodelnosti Tržiški muzej, Lions klub Bled Golf in Rotary klub Tržič Naklo.

Vabimo vas, da se nam pridružite v petek, 7. decembra, ob 18. uri v Tržiškem muzeju.

V dražbo, ki jo bo vodil David Ahačič, nas bo pospremil vrhunski kvartet saksofonov Pihalnega orkestra Tržič.

Celoten izkupiček dražbe namenjamo prizadetim po nedavni vremenski ujmi, starejšim občanom v okviru projekta »Starejši starejšim« ter otroku s posebnimi potrebami.

Slaščice za dražbo bodo prispevali Slaščičarstvo Cerkovnik, Slaščičarstvo Ma-Ja Podljubelj, Taborniški dom Šija, kulinarični krožek Ljudske univerze Tržič, KUD Tabor Podbrezje, številne posameznice iz Tržiča in okolice.

Veselimo se srečanja z vami!